.

.

Свеж
Hattori Јапонски Готвач е Нож, FH-11L Професионални Wester Deba Нож, ВФ-10 Кобалт Челик Про Кујнски Нож со Ергономски Црна Лен Micarta Рачка, 9.4 инчен

Hattori Јапонски Готвач е Нож, FH-11L Професионални Wester Deba Нож, ВФ-10 Кобалт Челик Про Кујнски Нож со Ергономски Црна Лен Micarta

DEN 9888.00

Стока
In stock

Најдобрите понуди во категоријата