.

.

Свеж
Davitu Електрична Опрема, Залихи - 10 компјутери SMT 1.27 mm Двоен Ред PCB Женски Насловот Socket 4 6 8 10 12 14 16 20 24 26 30 40 44 50 60 80 100 Pin Surface Mount - (Боја: Позиција 2x3)

Davitu Електрична Опрема, Залихи - 10 компјутери SMT 1.27 mm Двоен Ред PCB Женски Насловот Socket 4 6 8 10 12 14 16 20 24 26 30 40

DEN 1041.60

Стока
In stock

Најдобрите понуди во категоријата