.

.

Свеж
3K Карбонски Влакна Цевка, Должина 500 mm, Внатрешен Дијаметар 17 мм, Надворешниот Дијаметар од 19 мм, Мазна Површина (4 ПАРЧИЊА).

3K Карбонски Влакна Цевка, Должина 500 mm, Внатрешен Дијаметар 17 мм, Надворешниот Дијаметар од 19 мм, Мазна Површина (4 ПАРЧИЊА).

DEN 1744.80

Стока
In stock

Најдобрите понуди во категоријата