.

.

Свеж
Sovol SV03 3D Печатач, Надградени Поголеми Печатење со Големина на FDM Печатач со Директна Вози Екструдер & BLTouch & Marlin TMC2208 Молчи Одбор & Стакло Кревет, 350 x 350 x 400 mm

Sovol SV03 3D Печатач, Надградени Поголеми Печатење со Големина на FDM Печатач со Директна Вози Екструдер & BLTouch & Marlin TMC2208

DEN 11976.00

Стока
In stock

Најдобрите понуди во категоријата