.

.

Свеж
Creality Ender 7 3D Печатач 250 mm/s Високо-Брзински Печатење Висока Прецизност Линеарна Железнички Core-XY Структура Двојна Ладење Фанови Печатење со Големина 9.84x9.84x11.8 инчен

Creality Ender 7 3D Печатач 250 mm/s Високо-Брзински Печатење Висока Прецизност Линеарна Железнички Core-XY Структура Двојна Ладење

DEN 17496.00

Стока
In stock

Најдобрите понуди во категоријата